Запитання та відповіді

27-12-2017

Питання: Чи можна Таміпул чоловікам?

Відповідь: ТАМІПУЛ® комбінований препарат, активні компоненти якого мають виражену протизапальну, анальгетичну дію. Це і забезпечує швидкий болезаспокійливий ефект при зубному, головний і м’язовий біль як у жінок, так і у чоловіків.

 

Питання: Чи можна приймати Таміпул від головного болю?

Відповідь: ТАМІПУЛ® показаний до застосування не тільки при менструальному болю, а також при головному болю та мігрені. Ефективність препарату зумовлена ​​його складом. Комбінація ібупрофену з парацетамолом має виражену протизапальну, анальгетичну дію, що і забезпечує швидкий болезаспокійливий ефект при головному болю.

 

Питання: Чи можна приймати Таміпул при вагітності?

Відповідь: Відповідно до інструкції до медичного застосування, препарат ТАМІПУЛ® не рекомендується приймати під час вагітності та годування груддю.

 

Питання: Чи можна приймати Таміпул з алкоголем?

Відповідь: Одночасний прийом препарату ТАМІПУЛ® з алкоголем небажаний, оскільки може викликати прояв небажаних побічних реакцій.

 

Питання: Чи можна приймати Таміпул при годуванні груддю?

Відповідь: Відповідно до інструкції до медичного застосування, препарат ТАМІПУЛ® не рекомендується приймати під час вагітності та годування груддю.

 

Питання: Скільки таблеток Таміпулу можна пити протягом дня?

Відповідь: Кількість прийомів препарату ТАМІПУЛ® залежить від віку та інтенсивності болю. Дорослим і підліткам від 16 років: по 1-2 капсули кожні 4-6 годин в залежності від інтенсивності больового синдрому та рекомендації лікаря. Добова доза не більше 6 капсул. Дітям у віці від 12 до 16 років: по 1 капсулі 1-2 рази на день. Інтервал між прийомами не менше 4 годин. Не рекомендується перевищувати зазначені дози.

 

Питання: Що входить до складу Таміпулу?

Відповідь: ТАМІПУЛ® це комбінований препарат, до складу якого входить: парацетамол 325мг, ібупрофен – 200мг, кофеїн – 30мг. Завдяки цим активним компонентам ТАМІПУЛ® має протизапальну, анальгетичну (знеболюючу), жарознижувальну дію.


Чи можна займатися спортом під час місячних?

Болі при місячних

Затримка місячних

Менструальний цикл

Все про Таміпул®

Таміпул® при місячних

Інтимний гель

Шкільна форма – не перешкода! Одягаємось до школи стильно

Комплексна дія препарату Таміпул®

6 процедур, несумісних з «критичними днями»

Затримка місячних: що відбувається?

Обираємо взуття для літньої прогулянки

Як швидко накрити стіл для вечірки?

Як влаштувати піжамну вечірку?

Вчимося, працюємо, гуляємо. Як все встигати?